niedziela, 2 marca 2014

Pokój dla matki z dzieckiem - Auchan Katowice

Wychodzi na to, że testerką pokoi dla matek z dzieckiem się zrobiłam. Ale cóż począć - konieczność znów nas podczas zakupów dopadła. Zatem skorzystaliśmy. Trochę w obawie, bo hipermarket, gdzie super czystości próżno szukać w toaletach dla klientów, czy nawet na samej hali. Jednak mus to mus.
I tym razem miłe rozczarowanie. Pokój dla matek z dzieckiem zamykany na kluczyk, po który należy zgłosić się do ochroniarza przy wejściu na sklep.
Samo pomieszczenie spore, przestronne, czyste i schludne. Umywalka i ręczniki papierowe są. Znalazło się miejsce i na krzesłko do karmienia dla dzieci. Pomyślano również o kąciku dla większego malucha. Krzesło do karmienia dla mam, iście ze szkolnej ławki wyciągnięte. Może niezbyt wygodne, ale nam wystarczyło. Jedynie zapach kwiatowy, unoszący się w powietrzu mi osobiście nie przypadł do gustu, bo kojarzył mi się za bardzo z tym, rozpylanym w świeżo wyczyszczonych toaletach publicznych.
Przewijaki w znacznie lepszym stanie, niż te prezentowane przez nas ostatnio w SCC. Być może dlatego, że nie są tak eksploatowane jak te w galerii.
Podsumowując, śmiało możemy polecić korzystanie z owego pokoju. Tak jak pisałam już przy poprzednim tego typu poście najważniejszy dla nas element, czyli czystość został spełniony więc czego chcieć więcej, jeżeli dziecko przebrane i najedzone :)


14 komentarzy:

 1. Fajnie, że teraz są takie miejsca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak uważam. Fajnie, że jednak wyglądają bardziej przyzwoicie niż tego się można by spodziewać.

   Usuń
 2. Fajnie się prezentuje :) Powinno byc takich więcej! Ja niestety wciąz spotykam się z miejscami gdzie w ogóle nie ma takich miejsc, tylko np okropny twardy brudny przewijak przyczepiony do ściany, rozkładany, w damskiej toalecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okropność. Też się spotkałam z tego typu punktem dla dziecka.

   Usuń
 3. Niezły, w wielu miejscach niestety nie ma żadnego..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety. Dlatego fajnie jakby było to prawnie uregulowane, aby takie miejsca w większych sklepach jednak się znajdowały.

   Usuń
 4. Chwali się za taki piękny pokój! Oby więcej takich było :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, bardzo wielu miejscom brakuje jeszcze wiele do poziomu zadowalającego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorsze, że wbrew pozorom najbardziej reprezentatywne galerie nie grzeszą dobrym poziomem takich miejsc.

   Usuń
 6. Całkiem przyzwoicie to wygląda.Oby więcej takich miejsc!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Postuluję za większą ilością :)

   Usuń
 7. he właśnie miłam napisać że chyba tylko ty jesteś testerem takich pokoi.
  Na żadnym innym blogu nie widziałam podobnych postów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe...ja się spotkałam już na innych blogach. Niemniej u mnie kolejny post z tego cyklu już mam w przygotowaniu. Tym razem Ikea :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...